europsko prvenstvo

• Umjesto pjesme i veselja, tuga i čemer: Evo zašto možda danas osjećate prazninu u grudima

Danas je 12. lipnja. Ništa vam posebno ne znači taj datum. Ali ako osjećate neku prazninu u grudima, ako vam nešto nedostaje, a ne znate što, sad ćemo vam otkriti.
  • Super Mario još jednom razveselio Hrvate diljem svijeta, pogledajte atmosferu u Dubrovniku (FOTOGALERIJA)

Talijanima prvo, Hrvatima drugo poluvrijeme. Na kraju 1:1 u susretu 2. kola u skupini C na Europskom nogometnom prvenstvu u Poljskoj i Ukrajini. Povela je Italija u 39. minuti nakon slobodnog udarca Pirla s vrha šesnaesterca i tako okrunila puno bolju igru u prvih 45 minuta. Samo minutu ranije odlični Pletikosa brani 100 postotnu priliku Marchisija iz blizine, a potom u padu i odbijanac. Pokušaj Pirla nije mogao zaustaviti. U nastavku puno bolje izdanje Hrvatske, nesigurna obrana malo se pribrala, Balotelli nastavio promašivati, a na drugoj strani "ukazao" se – Super Mario. Treći pogodak Marija Mandžukića na prvenstvu i u 72. minuti sve je na početku – 1:1.
  • PORTALOKO U POLJSKOJ: Navijanje, smijeh, piva u potocima i razigrane krapinske HDZ-ovke (FOTOGALERIJA)

U našoj fotogaleriji pogledajte kako je izgledalo vatreno ludilo u Poznanju, gdje je Hrvatska uspješno svladala Irsku rezultatom 3 - 1.
  • Uoči prve utakmice Europskog prvenstva, navijačko ludilo u Poznanu (FOTOGALERIJA)

Centar poljskog Poznana preplavili su hrvatski i irski navijači uoči večerašnje utakmice Europskog prvenstva u nogometu. Hrvatska će večeras u 20.45 odigrati svoju prvu utakmicu Europksog prvenstva.