Mali nogomet

Šest pogodaka za četvrtu pobjedu Squarea

U četvrtom kolu 2. HMNL Square je teškom mukom svladao Stari gradski parking iz Šibenika rezultatom 6:3. Dubrovčani su prvo poluvrijeme zaključili sa 3:0 zahvaljujući pogotcima Šulića (12') i dva puta Hasanovića u prvoj i posljednjoj minuti prvog dijela. U nastavku susreta gosti su presingom stisli domaćina, ali su tek u desetoj minuti drugog dijela uputili udarac u okvir gola koji je pretvoren u pogodak.

Nakon prvog pogotka gostiju, domaćini su vrlo brzo postigli pogodak za 4:1 (Rezo u 34'). U istoj minuti Škugor se upisao u strijelce zahvaljujući nesmotrenoj reakciji domaće obrane, kao i u 39. minuti kada je izašao sam pred domaćeg vratara i matirao ga za 4:3. Pet minuta prije kraja gosti su zaigrali sa igračem vratarom, no to im se nije isplatilo.

Daničić i Šimunović su u posljednjoj minuti postigli pogotke za 6:3 te riješili pitanje pobjednika. Squareu je ovo četvrta uzastopna pobjeda, a trenutno se nalazi na prvom mjestu sa stopostonim učinkom. Iduće kolo, 21. Listopada Square igra u gostima protiv Okruka.

2. HMNL – Jug, 4. Kolo

MNK Square – MNK Stari gradski parking 6:3 (3:0)

SD  Gospino polje

Gledatelja 150

Suci: Mario Šetka (Ploče), Matko Majić (Metković)

Strijelci:  1:0 Hasanović 1', 2:0 Šulić 12', 3:0 Hasanović 19', 3:1 Cinotti 30', 4:1 Rezo 34', 4:2 N. Škugor 34', 4:3 N. Škugor 39', 5:3 Daničić  40', 6:3 Šimunović 40'

MNK Square – Biočić, Rezo, Saulan, Vodopić, Čagalj, Salacan, Daničić, Šimunović, Matić, Šulić, Hasanović, Turuk

MNK SGP – Gavrilovski, Žumberak, Cinotti, J. Škugor, Bura, Bačelić, Jelić, N. Škugor