Dubrovački kinematografi

NOVI PROGRAM Pogledajte koji vas filmovi očekuju u dubrovačkim kinima

Dubrovački kinematografi objavili su novi raspored filmova koji će igrati u dubrovačkim kinima. Program prenosimo u cijelosti.

KINO PROGRAM, 27.02. – 03.03.2020.    

Kino Sloboda

27.veljače

17.00 ZABORAVLJENI PRINC - Avantura, obiteljski; 102min

Režija : Michel Hazanavicius

Ul : Omar Sy, Bérénice Bejo, François Damiens

19.00 NEVIDLJIVI ČOVJEK - Triler;  125 min

Režija : Leigh Whannell

Ul  : Elisabeth Moss, Aldis Hodge, Storm Reid, Harriet Dyer, Oliver Jackson-Cohen

21.15 21 MOST - Krimi, triler; 99 min

Režija : Brian Kirk

Ul: Chadwick Boseman, J.K. Simmons, Sienna Miller

 

28.veljače

17.00 ZABORAVLJENI PRINC -  Avantura, obiteljski; 102min

Režija : Michel Hazanavicius

Ul : Omar Sy, Bérénice Bejo, François Damiens

19.00 NEVIDLJIVI ČOVJEK - Triler;  125 min

Režija : Leigh Whannell

Ul : Elisabeth Moss, Aldis Hodge, Storm Reid, Harriet Dyer, Oliver Jackson-Cohen

21.15 21 MOST - Krimi, triler; 99 min

Režija : Brian Kirk

Ul : Chadwick Boseman, J.K. Simmons, Sienna Miller

29.veljače

 15.30 PLAYMOBILE - Animirani ; 99 min

Režija : Lino DiSalvo

17.15 ZABORAVLJENI PRINC - Avantura, obiteljski; 102min

Režija : Michel Hazanavicius

Ul : Omar Sy, Bérénice Bejo, François Damiens

19.15 NEVIDLJIVI ČOVJEK - Triler;  125 min

Režija : Leigh Whannell

Ul : Elisabeth Moss, Aldis Hodge, Storm Reid, Harriet Dyer, Oliver Jackson-Cohen

21.30 21 MOST - Krimi, triler ; 99 min

Režija : Brian Kirk

Ul: Chadwick Boseman, J.K. Simmons, Sienna Miller

 

01.ožujka

15.30 PLAYMOBILE - Animirani ; 99 min

Režija : Lino DiSalvo

17.15 ZABORAVLJENI PRINC - Avantura, obiteljski ; 102min

Režija : Michel Hazanavicius

Ul : Omar Sy, Bérénice Bejo, François Damiens

19.15 21 MOST - Krimi, triler; 99 min

Režija : Brian Kirk

Ul: Chadwick Boseman, J.K. Simmons, Sienna Miller

21.00 NEVIDLJIVI ČOVJEK - Triler ;  125 min

Režija : Leigh Whannell

Ul : Elisabeth Moss, Aldis Hodge, Storm Reid, Harriet Dyer, Oliver Jackson-Cohen

 

 

02.ožujka

17.00 PLAYMOBILE - Animirani ; 99 min

Režija : Lino DiSalvo

19.00 21 MOST - Krimi, triler ; 99 min

Režija : Brian Kirk

Ul: Chadwick Boseman, J.K. Simmons, Sienna Miller

21.00 NEVIDLJIVI ČOVJEK - Triler ;  125 min

Režija : Leigh Whannell

Ul : Elisabeth Moss, Aldis Hodge, Storm Reid, Harriet Dyer, Oliver Jackson-Cohen

03.ožujka

20.30 SPLITSKI STANDUP

            „BACK2BLACK“

04.ožujka

17.00 ZABORAVLJENI PRINC - Avantura, obiteljski; 102min

Režija : Michel Hazanavicius

Ul : Omar Sy, Bérénice Bejo, François Damiens

19.00 NEVIDLJIVI ČOVJEK - Triler ;  125 min

Režija : Leigh Whannell

Ul : Elisabeth Moss, Aldis Hodge, Storm Reid, Harriet Dyer, Oliver Jackson-Cohen

21.15 21 MOST - Krimi, triler ; 99 min

Režija : Brian Kirk

Ul: Chadwick Boseman, J.K. Simmons, Sienna Miller

 

 

 

 

Dvorana Visia  

27.veljače / February,27th

18.00 PARAZIT - Drama ; 132min

Režija : Bong Joon Ho

Ul : Song Kang Ho, Lee Sun Kyun, Cho Yeo Jeong

20.15 STIEG LARSSON: ČOVJEK KOJI SE IGRAO VATROM - Dokumentarni ; 100 min

Režija : Henrik Georgsson

 

28. veljače

18.00  JUDY  * - Biografija, drama, glazbeni; 118min

Režija : Rupert Goold 

Ul : Renée Zellweger, Bella Ramsey, Rufus Sewell, Finn Wittrock, Michael Gambon

*Oscar 2020: GLAVNA ŽENSKA ULOGA : RENEE ZELLWEGER (Judy)

20.00 STIEG LARSSON: ČOVJEK KOJI SE IGRAO VATROM - Dokumentarni; 100 min

Režija : Henrik Georgsson

29.veljače 

18.55 Metropolitan HD Live :

            Handel: AGRIPPINA

 

01.ožujka 

18.00 STIEG LARSSON: ČOVJEK KOJI SE IGRAO VATROM - Dokumentarni ; 100 min

Režija : Henrik Georgsson

20.00  JUDY  * - Biografija, drama, glazbeni; 118min

Režija : Rupert Goold 

Ul : Renée Zellweger, Bella Ramsey, Rufus Sewell, Finn Wittrock, Michael Gambon

*Oscar 2020: GLAVNA ŽENSKA ULOGA : RENEE ZELLWEGER (Judy)

 

02.ožujka 

18.00 PARAZIT - Drama ; 132min

Režija : Bong Joon Ho

Ul : Song Kang Ho, Lee Sun Kyun, Cho Yeo Jeong

20.15 STIEG LARSSON: ČOVJEK KOJI SE IGRAO VATROM/ - Dokumentarni; 100 min

Režija : Henrik Georgsson

 

03.ožujka

18.00  JUDY  * - Biografija, drama, glazbeni ; 118min

Režija : Rupert Goold 

Ul : Renée Zellweger, Bella Ramsey, Rufus Sewell, Finn Wittrock, Michael Gambon

*Oscar 2020: GLAVNA ŽENSKA ULOGA : RENEE ZELLWEGER (Judy)

20.00 STIEG LARSSON: ČOVJEK KOJI SE IGRAO VATROM - Dokumentarni ; 100 min

Režija : Henrik Georgsson

 

04.ožujka

18.00 STIEG LARSSON: ČOVJEK KOJI SE IGRAO VATROM - Dokumentarni; 100 min

Režija : Henrik Georgsson

20.00  JUDY  * - Biografija, drama, glazbeni ; 118min

Režija : Rupert Goold 

Ul : Renée Zellweger, Bella Ramsey, Rufus Sewell, Finn Wittrock, Michael Gambon

*Oscar 2020: GLAVNA ŽENSKA ULOGA : RENEE ZELLWEGER (Judy)

Komentiraj članak

Komentari