Kinematografi Dubrovnik

NOVI KINO PROGRAM Pogledajte koji će filmovi igrati u dubrovačkim kinima

Kinematografi Dubrovnik poslali su novi kino program kojeg objavljujemo u cijelosti.

KINO PROGRAM, 05.03. – 11.03.2020.    

Kino Sloboda

05.ožujka -  06.ožujka

17.00 NAPRIJED 3D - Animirani; 102min;

Režija: Dan Scanlon

Ul: Tit Emanuel Medvešek, Jan Kerekeš, Bojana Gregorić Vejzović, Branka Cvitković

19.00 IZVAN IGRE - Drama, sport;  108 min

Režija: Gavin O’Connor

Ul: Ben Affleck, Janina Gavankar, Hayes MacArthur

21.00 BRAHMS : DJEČAK II - Horor;  86 min

Režija: William Brent Bell

Ul: Katie Holmes, Christopher Convery, Owain Yeoman, Ralph Ineson

07.ožujka

15.00 NAPRIJED 3D - Animirani; 102min

Režija: Dan Scanlon

Ul: Tit Emanuel Medvešek, Jan Kerekeš, Bojana Gregorić Vejzović, Branka Cvitković

17.00 ZOV DIVLJINE - Avantura; 100min

Režija: Chris Sanders

Ul: Harrison Ford, Dan Stevens, Karen Gillan

19.00 IZVAN IGRE - Drama, sport;  108 min

Režija: Gavin O’Connor

Ul: Ben Affleck, Janina Gavankar, Hayes MacArthur

21.00 NEVIDLJIVI ČOVJEK - Triler;  125 min

Režija : Leigh Whannell 

Ul : Elisabeth Moss, Aldis Hodge, Storm Reid, Harriet Dyer, Oliver Jackson-Cohen

08.ožujka

15.00 NAPRIJED 3D - Animirani; 102min

Režija: Dan Scanlon

Ul: Tit Emanuel Medvešek, Jan Kerekeš, Bojana Gregorić Vejzović, Branka Cvitković

17.00 ZOV DIVLJINE - Avantura; 100min

Režija : Chris Sanders

Ul: Harrison Ford, Dan Stevens, Karen Gillan

19.00 NEVIDLJIVI ČOVJEK - Triler;  125 min

Režija : Leigh Whannell 

Ul : Elisabeth Moss, Aldis Hodge, Storm Reid, Harriet Dyer, Oliver Jackson-Cohen

21.15 BRAHMS : DJEČAK II - Horor ;  86 min

Režija : William Brent Bell

Ul : Katie Holmes, Christopher Convery, Owain Yeoman, Ralph Ineson

09.ožujka

17.00 PLAYMOBILE - Animirani; 99 min

Režija: Lino DiSalvo

19.00 IZVAN IGRE - Drama, sport;  108 min

Režija: Gavin O’Connor

Ul: Ben Affleck, Janina Gavankar, Hayes MacArthur

21.00 NEVIDLJIVI ČOVJEK - Triler;  125 min

Režija: Leigh Whannell 

Ul: Elisabeth Moss, Aldis Hodge, Storm Reid, Harriet Dyer, Oliver Jackson-Cohen

10.ožujka

17.00 NAPRIJED 3D - Animirani; 102min

Režija: Dan Scanlon

Ul: Tit Emanuel Medvešek, Jan Kerekeš, Bojana Gregorić Vejzović, Branka Cvitković

19.00 IZVAN IGRE - Drama, sport;  108 min

Režija: Gavin O’Connor

Ul: Ben Affleck, Janina Gavankar, Hayes MacArthur

21.00 NEVIDLJIVI ČOVJEK - Triler;  125 min

Režija: Leigh Whannell 

Ul: Elisabeth Moss, Aldis Hodge, Storm Reid, Harriet Dyer, Oliver Jackson-Cohen

 

11.ožujka

17.00 PLAYMOBILE - Animirani; 99 min

Režija: Lino DiSalvo

19.00 IZVAN IGRE - Drama, sport;  108 min

Režija: Gavin O’Connor

Ul: Ben Affleck, Janina Gavankar, Hayes MacArthur

21.00 BRAHMS : DJEČAK II - Horor;  86 min

Režija: William Brent Bell

Ul: Katie Holmes, Christopher Convery, Owain Yeoman, Ralph Ineson

 

Dvorana Visia  

05.ožujka

18.00 ALICE I GRADONAČELNIK - Komedija, drama; 105min

Režija : Nicolas Pariser

Ul : Fabrice Luchini, Anaïs Demoustier, Nora Hamzawi, Léonie Simaga, Antoine Reinartz

20.00 EMMA - Drama; 125min

Režija : Autumn de Wilde 

Ul : Anya Taylor-Joy, Johnny Flynn, Bill Nighy, Mia Goth, Miranda Hart, Josh O’Connor

06.ožujka

18.00 JUDY - Biografija, drama, glazbeni; 118min

Režija : Rupert Goold 

Ul : Renée Zellweger, Bella Ramsey, Rufus Sewell, Finn Wittrock, Michael Gambon

20.00 EMMA - Drama ; 125min

Režija : Autumn de Wilde 

Ul : Anya Taylor-Joy, Johnny Flynn, Bill Nighy, Mia Goth, Miranda Hart, Josh O’Connor

07.ožujka

18.00 EMMA - Drama ; 125min

Režija : Autumn de Wilde 

Ul : Anya Taylor-Joy, Johnny Flynn, Bill Nighy, Mia Goth, Miranda Hart, Josh O’Connor

20.30 PORTRET DJEVOJKE U PLAMENU - Drama, romansa; 121min 

Režija: Céline Sciamma

Ul: Noémie Merlant, Adèle Haenel, Luàna Bajrami

08.ožujka

18.00 EMMA - Drama; 125min

Režija : Autumn de Wilde 

Ul: Anya Taylor-Joy, Johnny Flynn, Bill Nighy, Mia Goth, Miranda Hart, Josh O’Connor

20.30 PODRŽITE DJEVOJKE - Komedija, drama; 93min

Režija : Andrew Bujalski

Ul : Regina Hall, Haley Lu Richardson, Dylan Gelula

09.ožujka

18.00 PODRŽITE DJEVOJKE - Komedija, drama ; 93min

Režija : Andrew Bujalski

Ul : Regina Hall, Haley Lu Richardson, Dylan Gelula

20.00 PORTRET DJEVOJKE U PLAMENU - Drama, romansa; 121min 

Režija: Céline Sciamma

Ul: Noémie Merlant, Adèle Haenel, Luàna Bajrami

10.ožujka

18.00 ALICE I GRADONAČELNIK - Komedija, drama; 105min

Režija: Nicolas Pariser

Ul: Fabrice Luchini, Anaïs Demoustier, Nora Hamzawi, Léonie Simaga, Antoine Reinartz

20.00 EMMA - Drama; 125min

Režija : Autumn de Wilde 

Ul : Anya Taylor-Joy, Johnny Flynn, Bill Nighy, Mia Goth, Miranda Hart, Josh O’Connor

11.ožujka

18.00 PODRŽITE DJEVOJKE - Komedija, drama; 93min

Režija : Andrew Bujalski

Ul : Regina Hall, Haley Lu Richardson, Dylan Gelula

 

20.00 PORTRET DJEVOJKE U PLAMENU - Drama, romansa; 121min 

Režija: Céline Sciamma

Ul: Noémie Merlant, Adèle Haenel, Luàna Bajrami

 

Komentiraj članak

Komentari