Dubrovački kinematografi

NOVI KINO PROGRAM Pogledajte koji će filmovi igrati sljedećih dana

Dubrovački kinematografi poslali su novi kino program koji prenosimo u cijelosti.

KINO PROGRAM, 16.01. – 22.01.2020.    

Kino Sloboda

16.siječnja

17.00 DOLITTLE - Avantura; 101min;

Režija: Stephen Gaghan

Ul: Robert Downey Jr., Antonio Banderas, Michael Sheen, Jim Broadbent

19.00 Oscar 2020 *: 1917  - Ratna drama; 118min;

Režija: Sam Mendes

Ul: Andrew Scott, Benedict Cumberbatch, Richard Madden, Colin Firth

* 10 nominacija, među kojima za najbolji film, režiju i originalni scenarij

21.00 ZLOČESTI DEČKI ZAUVIJEK - Akcija; 124min;

Režija: Adil El Arbi & Bilall Fallah

Ul: Will Smith, Martin Lawrence, Alexander Ludwig, Vanessa Hudgens

17.siječnja

16.00 DOLITTLE - Avantura; 101min;

Režija: Stephen Gaghan

Ul: Robert Downey Jr., Antonio Banderas, Michael Sheen, Jim Broadbent

18.00 Oscar 2020 *: BILO JEDNOM ... U HOLLYWOODU - Komedija, drama; 161 min;

Režija: Quentin Tarantino;

Ul: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Kurt Russell, Al Pacino

* 10 nominacija, među kojima za najbolji film, režiju, glavnu i sporednu mušku ulogu, originalni scenarij

21.00 ZLOČESTI DEČKI ZAUVIJEK - Akcija; 124min;

Režija: Adil El Arbi & Bilall Fallah

Ul: Will Smith, Martin Lawrence, Alexander Ludwig, Vanessa Hudgens

18.siječnja

15.00 DOLITTLE - Avantura ; 101min;

Režija: Stephen Gaghan

Ul: Robert Downey Jr., Antonio Banderas, Michael Sheen, Jim Broadbent

17.00 Oscar 2020 *: JOJO RABBIT - Ratna komedija; 108min;

Režija: Taika Waititi

Ul : Roman Griffin Davis, Thomasin McKenzie, Scarlett Johansson

* 6 nominacija, među kojima za najbolji film, sporednu žensku ulogu i adaptirani scenarij

19.00 Oscar 2020 *: 1917 - Ratna drama; 118min;

Režija: Sam Mendes

Ul: Andrew Scott, Benedict Cumberbatch, Richard Madden, Colin Firth

* 10 nominacija, među kojima za najbolji film, režiju i originalni scenarij

21.00 ZLOČESTI DEČKI ZAUVIJEK - Akcija; 124min;

Režija : Adil El Arbi & Bilall Fallah

Ul : Will Smith, Martin Lawrence, Alexander Ludwig, Vanessa Hudgens

19.siječnja

15.00 DOLITTLE - Avantura; 101min;

Režija: Stephen Gaghan

Ul: Robert Downey Jr., Antonio Banderas, Michael Sheen, Jim Broadbent

17.00 Oscar 2020 *: JOJO RABBIT - Ratna komedija; 108min;

Režija: Taika Waititi

Ul: Roman Griffin Davis, Thomasin McKenzie, Scarlett Johansson

* 6 nominacija, među kojima za najbolji film, sporednu žensku ulogu i adaptirani scenarij

19.00 Oscar 2020 *: JOKER  - Kriminalistički triler;  122 min ;

Režija: Todd Phillips

Ul: Joaquin Phoenix, Robert De Niro, Zazie Beetz

* 11 nominacija, među kojima za najbolji film, režiju, glavnu mušku ulogu i adaptirani scenarij

21.15 ZLOČESTI DEČKI ZAUVIJEK - Akcija; 124min;

Režija: Adil El Arbi & Bilall Fallah

Ul: Will Smith, Martin Lawrence, Alexander Ludwig, Vanessa Hudgens

 

20.siječnja

17.00 DOLITTLE - Avantura; 101min;

Režija: Stephen Gaghan

Ul: Robert Downey Jr., Antonio Banderas, Michael Sheen, Jim Broadbent

19.00 Oscar 2020 *: ONE SU BOMBE - Biografija, drama; 108min;

Režija: Jay Roach

Ul: Margot Robbie, Charlize Theron, Nicole Kidman

* 3 nominacije, među kojima za najbolju glavnu i sporednu žensku ulogu

21.00 Oscar 2020 *: JOKER  - Kriminalistički triler;  122 min;

Režija: Todd Phillips

Ul: Joaquin Phoenix, Robert De Niro, Zazie Beetz

* 11 nominacija, među kojima za najbolji film, režiju, glavnu mušku ulogu i adaptirani scenarij

21.siječnja

17.00 DOLITTLE - Avantura; 101min

Režija: Stephen Gaghan

Ul: Robert Downey Jr., Antonio Banderas, Michael Sheen, Jim Broadbent

18.45 ZLOČESTI DEČKI ZAUVIJEK - Akcija; 124min;

Režija: Adil El Arbi & Bilall Fallah

Ul: Will Smith, Martin Lawrence, Alexander Ludwig, Vanessa Hudgens

21.00 Oscar 2020 *: 1917 - Ratna drama; 118min;

Režija: Sam Mendes

Ul: Andrew Scott, Benedict Cumberbatch, Richard Madden, Colin Firth

* 10 nominacija, među kojima za najbolji film, režiju i originalni scenarij

22.siječnja

18.00 Forum mladih Grada Dubrovnika : Filmsko stvaralaštvo djece i mladih

21.00 Oscar 2020 *: ONE SU BOMBE - Biografija, drama; 108min;

Režija : Jay Roach

Ul : Margot Robbie, Charlize Theron, Nicole Kidman

 

Dvorana Visia  

16.siječnja

18.00 SAVRŠENA LAŽ - Triler; 109min;

Režija: Bill Condon

Ul: Helen Mirren, Ian McKellen, Russell Tovey

20.00 SKRIVENI ŽIVOT - Biografija, drama ; 173min;

Režija: Terrence Malick

Ul: Matthias Schoenaerts, Michael Nyqvist, Bruno Ganz

17.siječnja

18.00 OPROSTITE, MIMOIŠLI SMO SE - Drama; 101min

Režija : Ken Loach

Ul : Debbie Honeywood, Simran Kaur, Kris Hitchen

20.00 Oscar 2020 * : PARAZIT - Drama; 132min;

Režija : Bong Joon Ho

Ul : Song Kang Ho, Lee Sun Kyun, Cho Yeo Jeong

* 6 nominacija, među kojima za najbolji film, režiju, originalni scenarij, najbolji strani film

18.siječnja

18.00 Oscar 2020 * : TUGA I SLAVA  - Drama; 113min;

Režija: Pedro Almodovar

Ul: Penélope Cruz, Antonio Banderas, Leonardo Sbaraglia

* 2 nominacije – nabolja glavna muška uloga i najbolji strani film

20.00 SKRIVENI ŽIVOT - Biografija, drama ; 173min;

Režija: Terrence Malick

Ul: Matthias Schoenaerts, Michael Nyqvist, Bruno Ganz

19.siječnja

18.00 OPROSTITE, MIMOIŠLI SMO SE - Drama; 101min;

Režija: Ken Loach

Ul: Debbie Honeywood, Simran Kaur, Kris Hitchen

20.00 Oscar 2020 * : TUGA I SLAVA  - Drama; 113min;

Režija : Pedro Almodovar

Ul : Penélope Cruz, Antonio Banderas, Leonardo Sbaraglia

* 2 nominacije – nabolja glavna muška uloga i najbolji strani film

20.siječnja

18.00 SAVRŠENA LAŽ - Triler; 109min;

Režija: Bill Condon

Ul: Helen Mirren, Ian McKellen, Russell Tovey

20.00 Oscar 2020 * : PARAZIT - Drama; 132min;

Režija: Bong Joon Ho

Ul: Song Kang Ho, Lee Sun Kyun, Cho Yeo Jeong

* 6 nominacija, među kojima za najbolji film, režiju, originalni scenarij, najbolji strani film

21.siječnja

18.00 SAVRŠENA LAŽ - Triler; 109min;

Režija: Bill Condon

Ul: Helen Mirren, Ian McKellen, Russell Tovey

20.00 SKRIVENI ŽIVOT - Biografija, drama; 173min;

Režija: Terrence Malick

Ul: Matthias Schoenaerts, Michael Nyqvist, Bruno Ganz

22.siječnja

18.00 Oscar 2020 * : TUGA I SLAVA  - Drama; 113min;

Režija : Pedro Almodovar

Ul : Penélope Cruz, Antonio Banderas, Leonardo Sbaraglia

* 2 nominacije – nabolja glavna muška uloga i najbolji strani film

20.00 SKRIVENI ŽIVOT - Biografija, drama; 173min;

Režija : Terrence Malick

Ul : Matthias Schoenaerts, Michael Nyqvist, Bruno Ganz

 

 

Komentiraj članak

Komentari