Pogotkom Vagnera

Copa Libertadores: Pobjeda Flamenga, Ronaldinho izviždan

Pogotkom Vagnera Lovea nogometaši Flamenga su svladali ekvadorski Emelec s 1-0 u 2. kolu skupine 2 Cope Libertadores...
Bivšem napadaču moskovskog CSKA-a u 49. je minuti asistirao Ronaldinho, ali navijači su unatoč tome izviždali nekadašnjeg najboljeg nogometaša svijeta.

- Zvižduci me samo motiviraju da se sljedeći put još više potrudim. Najvažnije je da smo pobijedili - poručila je nekadašnja zvijezda Barcelone i Milana.

A do pobjede je brazilski klub došao teže od očekivanja, posebno kad se uzme u obzir da je od posljednje minute prvog poluvremena igrao s igračem više budući da je gostima isključen Marlon de Jesus zbog laktarenja Wellintona.

"Ludu" su utakmicu u skupini 8 odigrali argentinski Godoy Cruz i kolumbijski Atletico Nacional. Nakon 90 minuta rezultat je bio 4-4, a tri je pogotka za domaće postigao Leandro Caruso, bivši napadač Udinesea. Tri je puta Godoy Cruz morao dostizati vodstvo gostiju, a Caruso je konačni rezultat postavio u posljednjim trenucima dvoboja.