Odlični rukometaši

BRAVO NAŠI Hrvatska nastavlja dominaciju, europski prvaci nadigrani s 11 pogodaka razlike! (FOTO)

Još uvijek nisu ništa osvojili u Londonu, ali s obzirom na dosad prikazanu igru, s pravom se može reći - Hrvatska prvi favorit rukometnog turnira na Olimpijskim igrama. Dance, aktualne prvake Europe, pobijedili su s gotovo nevjerojatnih - 32:21 (14:9).

Naši rukometaši su tako upisali i četvrtu pobjedu u Londonu. Nakon Južne Koreje, Srbije i Mađarske protiv Danske još jedno impresivno izdanje igrača izbornika Slavka Goluže. U prvih 15-tak minuta izjednačeni susret, ali potom je uslijedila "mala rukometna lekcija. Profesori - Hrvati, učenici - Danci.

Dodatnu draž uvjerljive pobjede predstavlja i činjenica da su naši reprezentativci kontrama potpuno nadigrali protivnike, čak 11 pogodaka. A Danska je poznata po brzoj tranziciji!

Prva imena u našim redovima uz odličnog Mirka Alilovića na golu, Domagoj Duvnjak, Igor Vori i Zlatko Horvat s po pet pogodaka. Vrhunska obrana potpuno je neutralizirala najboljeg danskog rukometaša - Mikkela Hansena, strijelca samo tri pogotka.

Ostala je još utakmica 5. kola i protivnik Španjolska. Susret u ponedjeljak, 6. kolovoza, počinje u 20 sati i 30 minuta.