Uskršnji judo turnir Solin 2017

Judo klubovi Konavle Cavtat i Prevlaka Gruda na Međunarodnom judo turniru osvojili 11 medalja

Judo klub Konavle Cavtat i judo klub Prevlaka Gruda nastupili su na Međunarodnom judo turniru u Solinu na 26. Uskršnjem judo kupu.

Na turniru je nastupilo oko 450 natjecatelja u četiri uzrasta (U-10, U-12, U-14 i U-16).

Naš mlade judoke na natjecanju su vodili tajnik kluba Niko Đurković i treneri Ella Karamatić i Pero Tuka.

Klub je nastupio s 18 judoka iz najmlađih uzrasta (od 2010. do 2005 g.). Na turniru smo osvojili ukupno 11 medalja.

Zlato su osvojili:  Antonija Đurković, Dalia Schmuch, Ana Schmuch i Stijepo Drobac.
Srebro je osvojila: Petra Đurković
Broncu su osvojili: Ivano Kutlić, Mauro Butigan, Mihaela Drobac, Dorotea Drobac, Luka Uhodić i Antonia Musladin.

Po dvije pobjede, ali ovaj put bez medalje imale su Jelena Schmch i Nina Banović, a još su nastupili Nikola Radonić, Ivan Pavlin, Luka Banović, Marino Grbešić i Dino Degimenedžić.

Ivan Kutlić je u najbrojnijoj kategoriji s 30 natjecatelja sa šest pobjeda i jednim porazom osvojio broncu.